ХНУМГ ІМЕНІ О.М. БЕКЕТОВА У СПІВПРАЦІ ІЗ СТУДЕНТАМИ ІЗ ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ ПОСІЛИ ПЕРШЕ МІСЦЕ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ RESILIENT CITIES UKRAINE ВІД REBUILD UKRAINE HACKATON

     Hackaton Rebuild Ukraine, заснований українцями в Канаді, сприяє інноваціям для відновлення України та підтримує її мистецький та науковий талант.

      Команда переможців : студент від ХНУМГ імені О.М. Бекетова групи АтаМ 2021-4 Переновський Олександр, студенти Львівської Політехніки - Ворощук Лілія, Осташевська Ірина, Фанта Даніель.

    Командою було розроблено концепцію розвитку району міста Херсон та впроваджено нову типологію житлового кварталу із водяним каналом. Проєкт, який посів перше місце, увібрав традиційну декоративну культуру Херсонщини та романтичне бачення майбутнього. Вітаємо переможців!

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ОАП, ЯКІ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ В XXIХ ОГЛЯД-КОНКУРСІ (BIENNALE, м. КИЇВ) КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ВИПУСКНИКІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

        5 листопада у Київському національному університеті будівництва і архітектури стартувала XXIX BIENNALE. Відкриття експозиції XXIX Всеукраїнський огляд-конкурс кваліфікаційних робіт випускників архітектурної, дизайнерської та художніх спеціальностей закладів вищої освіти України стало важливою частиною Всеукраїнської наукової конференції «Сучасна архітектурна освіта», присвяченої 95-річчю КНУБА.

         Конкурс зібрав 270 кваліфікаційних робіт випускників 2022–2023 та 2023–2024 навчальних років, серед яких 10 робіт були представлені випускниками іноземних освітніх закладів. Цьогоріч подія відбулася на базі КНУБА з 4 по 8 листопада 2024 року в онлайн-форматі.

     Серед учасників конкурсу були студенти ННІ АДОМ Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. За підсумками конкурсу ХНУМГ імені О.М. Бекетова був представлений багатьма роботами від архітектурних кафедр ННІ АДОМ за різними номінаціями та були відзначені дипломами різних ступенів.

       Від кафедри основ архітектурного проєктування на конкурс було подано 3 роботи, серед яких 2 роботи освітнього рівня «бакалавр», 1 – освітнього рівня «магістр»:

       Попович В.В. «Будинок пристарілих у Португалії (за матеріалами конкурсу «Portugal Elderly Home» - Диплом І ступеня. Керівник - канд. арх., доц. Кудряшова Ірина Віталіївна.

      Кучашвілі Д.С. «Центр сучасного мистецтва у м. Харків» - Диплом ІІІ ступеня. Керівник - канд. арх., доц. Кудряшова І. В.

     Акульшин Д.П. «Концепція формування емоційного середовища виставково-перфомативних комплексів на прикладі м. Харків» - Диплом ІІ ступеня. Керівник - канд. арх., доц. Гелла О. І.

        Вітаємо наших талановитих студентів та бажаємо подальших успіхів!

 

ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ОГЛЯД-КОНКУРСІ ДИПЛОМНИХ ПРОЄКТІВ У МІСТІ ЧЕРНІВЦІ. ВИПУСКНИЦЯ КАФЕДРИ КЛЬОСОВА АННА ОТРИМАЛА ГРАН-ПРІ КОНКУРСУ!

        10 жовтня 2024 року у Шевченківській залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася урочиста зустріч, присвячена відзначенню переможців І-го Всеукраїнського онлайн конкурсу «Збереження і сталий розвиток культурної спадщини». Ініціаторами проведення конкурсу виступили кафедра архітектури і збереження об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та Центр управління об'єктом ЮНЕСКО Університету. Конкурс  організований під патронатом Національної комісії  України у справах ЮНЕСКО у рамках відзначення 70-річчя членства України в ЮНЕСКО. На конкурс, що тривав з серпня - до початку жовтня 2024 року були представлені дипломні проєкти випускників  спеціальності «Архітектура та містобудування» освітніх рівнів «бакалавр» і «магістр»,  захищені впродовж 2019-2024 років. У конкурсі взяли участь 118 випускників  дев'яти закладів вищої освіти Києва, Харкова, Львова, Одеси, Івано-Франківська, Дніпра та Чернівців. Від нашого університету заклад відвідали завідувач кафедри реконструкції, реставрації архітектурних об'єктів доктор архітектури, професор Катерина Черкасова та доцент кафедри основ архітектурного проєктування  Ірина Кудряшова та дипломанти конкурсу.   

       Надзвичайно приємно відзначити, що володаркою ГРАН-ПРІ конкурсу стала випускниця кафедри основ архітектурного проєктування (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти) Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова Анна Кльосова, яка представила дипломний проєкт на тему «Арт-центр харківського авангарду». Крім диплома Гран-прі переможниця отримала пам'ятну відзнаку і грошову винагороду у сумі 10 тис. грн від Всеукраїнської асоціації охорони культурної спадщини. Також дипломи різних ступенів отримали наступні випускники спеціальності 191 – Архітектура та містобудування ХНУМГ імені О.М. Бекетова:

     Від кафедри ОАП:  Віталія Тчаченко (диплом І ступеня), Герман Соколов (диплом ІІ ступеня), Кирило Божко (диплом ІІ ступеня), Андрій Батраков (диплом ІІ ступеня), Анна Кирєєва (диплом ІІІ ступеня).

 

 

ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ "ЦИВІЛЬНА БЕЗПЕКА В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ" ЗА СЕКЦІЄЮ "СТІЙКІСТЬ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД"

            В Національному університеті цивільного захисту України за результатами 1-го етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану» пройшов 2-й етап конкурсу - заключний етап ІІ туру 2023/2024 навчального року, куди були запрошені студенти-переможці 1-го етапу. Підсумкова конференція відбулась 25–26 квітня 2024 року в режимі відеоконференції. На підсумковій науково-практичній конференції виступили студенти з багатьох закладів вищої освіти України.       

        Дипломом ІІ ступеня за секцією «Стійкість будівель і споруд» нагороджено студентку 2 курсу навчально-наукового інституту архітекутри, дизайну та образотворчого мистецтва Отрош Вікторію Юріївну за наукову роботу під шифром «Цивільна безпека», науковий керівник кандидат архітекутри, доцент кафедри основ архітектурного проєктування Вотінов Максим Алекович.
 
 
 
 
 

 

 

СТУДЕНТИ-АРХІТЕКТОРИ ХНУМГ ІМ. О.М. БЕКЕТОВА ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ФОРУМІ СТУДЕНТСЬКИХ ІДЕЙ «SUMY: REINVENT» ТВОЇ ІДЕЇ – МАЙБУТНЄ МІСТА СУМИ

 

      11 – 15.03.2024 року в м. Суми відбувся форум студентських ідей «Sumy: Reinvent», організований командами ГО «Цукр» та Сумського державного університету за підтримки проєкту Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) «Зміцнення громадської довіри» (UCBI).

В форумі взяли участь студенти ХНУМГ ім. О.М. Бекетова:

  • Титаренко Ігор, аспірант, гр. Аспір Арх 2023, Архітектура та містобудування
  • Юрій Леонець, група АтаМ 2020-5, Архітектура та містобудування
  • Капоріна Карина, гр. АтаМ 2022-1, Архітектура та містобудування

Під час форуму командою був розроблений та презентований проєкт «SUMY SHELTER» Модульні захисні споруди. Рішення цивільного захисту в м. Суми. Командою був представлений концепт укриття з модульних залізобетонних блоків, що має на меті забезпечити міський громадський простір швидкодоступними укриттями та захистити цивільне населення від ворожих обстрілів.

В кінці форуму учасники отримали сертифікати про участь та всі необхідні навички по презентації власного проєкту та розробки проєктного дизайну.

 

ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА СТУДЕНТКИ 2-ГО КУРСУ ОТРОШ ВІКТОРІЇ

           З 21 лютого по 1 березня 2024 року у Черкаській гімназії №9 ім. О. М. Луценка діяла виставка робіт студентки-архітекторки 2-го курсу. Вікторія Отрош – випускниця гімназії 2022 року, нині студентка Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова за спеціальністю «Архітектура та містобудування». Вікторія мріє створювати інноваційні й функціональні архітектурні простори. Мета виставки - надихнути учнів гімназії теж обирати в майбутньому такий напрям для професійного розвитку. На виставці, яку Вікторія організувала за підтримки вчителя гімназії Людмили Короткої, представлено роботи за різними напрямами. У холі другого поверху розміщено живописні роботи в багатьох техніках, у холі третього поверху – це графіка, архітектурні проєкти та макети.

 

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У АРХІТЕКТУРНОМУ КОНКУРСІ STEEL FREEDOM ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ

      Цьогорічний національний архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM відзначився захоплюючим та інноваційним підходом до використання сталі у студентських проєктах. Метою конкурсу було розроблення архітектурної концепції проєкту, де сталь виступала основним матеріалом для конструкцій, а темою цьогорічного змагання став проєкт реабілітаційного центру для військовослужбовців та ветеранів війни у місті Житомир.
       Дві команди з групи АтаМ 2020-4 взяли участь у конкурсі: R-411 (Ніколаєнко Аліна, Оберкович Михайло, Подгорська Олена, Мараховська Марія та студентка групи БтаЦі 2020-2 Ірина Руденок) та R-903 (Сумченко Вероніка, Коваль Дар’я, Кльосова Анна, Парасюк Вікторія), які працювали під керівництвом викладачів кафедри основ архітектурного проєктування Маймескула Олександра, Кудряшової Ірини та Мартиненко Ганни.
         У цьому році організаторам Steel Freedom надійшло 87 проєктів від студентів з 15 ЗВО України. 79 проєктів потрапили до півфіналу, серед яких були представлені і роботи студентів групи АтаМ 2020-4. Ці проєкти були представлені в галереї STEEL FREEDOM.
          2 грудня 2023 року команда R-411 взяла участь у презентації та захисті своєї роботи, де були визначені найкращі проєкти. За результатами фіналу команда R-411 перемогла в номінації від компанії «Інтеграл-Буд» за найкращий фасад.

Проєкт команди R-411. Перемога в номінації "найкращий фасад" від компанії «Інтеграл-Буд»,                участь в фіналі конкурсу

 

 Проєкт команди R-411. Участь у півфіналі конкурсу

 

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ У МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ

           18.10 – 22.10.2023 в Німеччині відбулася виставка картин у рамках проєкту art USKA, в якій прийняла участь доцент кафедри основ архітектурного проєктування Любченко Марія.

0-02-05-a4c63551bbedb37d2108d458b1a6bf6bef4ec4fce86bd67ec93e0e0ef1c63449_79debf0d8606665d.jpg

 

0-02-05-fe9e55dc7736bf0ef6d34f130e66a41290a1780c9e21cf5c0cb39e4f8cc54ac8_743adae1cb29a7f2.jpg

 

                       На виставці були представленні також роботи інших українських художниць.

0-02-05-f96ab334c3c70e9ad44848a4d3948057ccae1ff0afb43805b79abac368e7f70d_39ec4bacb636142e.jpg

               Художні роботи, представлені на виставці виконано в різних техніках: маслом, акрилом, в графіці та акварелі.

 

 УЧАСТЬ СТУДЕНТА КАФЕДРИ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ З МЕТОЮ СТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ БУДИНКУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ В ПОРТУГАЛІЇ

       В квітні 2023 року студент ХНУМГ імені О.М. Бекетова В`ячеслав Попович взяв участь в МІЖНАРОДНОМУ архітектурному конкурсі "Portugal Elder Home Competition" (будинок для людей похилого віку в Португалії). Конкурс було впроваджено поважною міжнародною фундацією BUILDNER ARCHITEKTURE COMPETITIONS. Учасникам було доручено спроєктувати будинок для людей похилого віку на похилій ділянці в центральній Португалії для розміщення 60 мешканців та десяти допоміжного персоналу. У брифі була викладена програма, яка включала такі функції, як невелика бібліотека, кімната для зборів, каплиця, кухня і їдальня, а також приватна зона, яка могла б функціонувати як кімната медсестри і терапевтичний кабінет для психологічної підтримки. Конкурс мав впровадити інноваційні ідеї щодо забезпечення житлом літнього населення. 

                                     Для збільшення перегляду проєкту натисніть на слайд!

 

   

 

 

 

         У період з 19.04.23 - 04.05.23.Організовано виставку студентських робіт "Школи повоєнного Харкова" студентів 3 курсу Атам 2020-4 з ХНУМГ імені О.М. Бекетова (під керівництвом Маймескул О.В., Помінчук М.В., Мартиненко О.С.) та Державного університету Іллі (Тбілісі, Грузія) (під керівництвом Ніко Лоз Леквеїшвілі).

        

        19.04.23 відбулося урочисте відкриття виставки із презентацією студентських проєктів за адресою: місто Харків, вул.Чернишевського 13, ART AREA "ДК" (ART AREA ДК). Складні часи для України народжують нові союзи та партнерства. Так, восени 2022 року студенти та викладачі Харківського національного університету будівництва та архітектури, який з весни 2023 року увійшов до складу ХНУМГ імені О.М. Бекетова та Державного університету Іллі (Тбілісі, Грузія) об'єдналися навколо проєктування нових шкіл у Харкові на місці тих, що були зруйновані обстрілами. Студентські проєкти шукають відповіді на важливі для всієї України питання: якою має бути нова повоєнна українська школа, як зробити з неї місце для навчання, розвитку, взаємодопомоги та праці задля кращого майбутнього України.

 

 

 

 

 УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ   "СОБОР МИСТЕЦТВ" ВІД МІЖНАРОДНОЇ АСОЦІАЦІЇ YAC

            В жовтні-грудні 2022 року YAC запровадила конкурс «Собор мистецтв». YAC - міжнародна асоціація, метою якої є сприяння проведенню архітектурних конкурсів серед молодих архітекторів та дизайнерів. Маючи десятирічний досвід та 9 лауреатів Прітцкерівської премії у своєму журі, YAC є найпрестижнішим організатором міжнародних архітектурних конкурсів у світі.

         Метою конкурсу «Собор мистецтв» був пошук ідей, спрямованих на реновацію та переосмислення стародавньої сакральної архітектури як простору, де знову можуть бути розміщені сучасні культурні інновації. Розмірковуючи про майбутнє середньовічного Келлського монастиря в Ірландії, конкурсанти повинні були створити простори традицій та інновацій, простори, що передають атмосферу стародавнього та сучасного. Вони повинні били запроєктувати місця, які можуть надихнути мистецтво, культуру та дебати, стати центрами перформативних експериментів. В цьому конкурсі приймали участь студенти ХНУМГ імені О. М. Бекетова : Попович В'ячеслав, Гаврілова Марія, Гудзенко Роман та Жук Іван.

        Для ознайомлення проєктного конкурсного рішення студентів можна ознайомитись нижче при натисканні на слайд!

 

 

 

 

    УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ-АРХІТЕКТОРІВ 1-ГО КУРСУ 2021-2022 У      РОЗРОБЦІ ВЕЛОСХОВИЩА НА ТЕРИТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ 

 

          Студентська Рада ХНУМГ ім. О. М. Бекетова на початку лютого 2022 року організувала творчий конкурс по розробці велосховища на території університету. Було запропоновано прийняти в ньому участь студентам-архітекторам та дизайнерам Навчально-наукового інституту архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва (Директор інституту Рищенко Т. Д.).

           Метою конкурсу було створення сучасних архітектурних споруд, які призначені для зберігання велосипедів студентів та викладачів. Спираючись на європейський досвід слід зазначити, що велотранспорт все більш набуває популярності у молоді. Застосування велотранспорту у великому місті сприяє екологізації його середовища, сприяє оздоровленню молоді, що дуже важливо в наш час. Організація транспортної системи велодоріжок у сучасному місті стає все більш необхідною.

             Студенти 1 курсу : Ковріга О. , Захаренко О., та Підмогильний Ю. під керівництвом викладачів кафедри основ архітектурного проєктування (завідувач кафедри Вотінов М. А.) прийняли активну участь у розробці велосховищ для нашого університету, незважаючи на складні воєнні часи. Ці розробки можуть бути прикладом для інших ЗВО м. Харкова та України. Керівники проєктів викладачі кафедри ОАП: проф. В. І. Лусь, старший викладач Л. О. Богданова, доцент  С. С. Броннікова, доцент Г. А. Коровкіна.

            

                                                          Для розгляду представлені презентації концепцій-рішень 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ПЕРЕМОГА СТУДЕНТКИ 2 КУРСУ ШЕВЦОВОЇ АНАСТАСІЇ В II ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

        Шевцова Анастасія перемогла в II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізацій «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика», який проходив у НТУ «ХПІ». Галузевій комісії Всеукраїнського конкурсу надійшло 149 студентських наукових робіт 237 студентів-авторів із 37 закладів вищої освіти 14 міст України. Анастасія отримала диплом ІІІ ступеня за науково-дослідну роботу «Застосування методів світлотіньового моделювання поверхонь обертання складної форми», виконану під керівництвом старшого викладача кафедри основ архітектурного проектування Радченко А. О.

 

                 ПЕРЕМОГА В МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ

                       «VARNA SPAGHETTI ENGINEERING»

image001

           Студенти-архітектори 2-го курсу кафедри основ архітектурного проєктування факультету АДОМ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова під керівництвом робочої групи (Мамонов К. А. – декан будівельного факультету, голова робочої групи; Рищенко Т. Д. – декан факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва; Радзінська Ю. Б. – старший викладач кафедри земельного адміністрування та ГІС; Вотінов М. А. – зав. каф., доц. каф. ОАП; Смірнова О. В. – доцент кафедри АБіСтаДАС; Калмиков О. О. – доцент кафедри будівельних конструкцій) прийняли участь в Міжнародному VI конкурсі «Varna Spaghetti Engineering», який проходив в Болгарії, місто Варна, Варненски Свободен Университет «Черноризец Храбър».
                   
          Міжнародний конкурс «Varna Spaghetti Engineering» – найбільш успішний формат архітектурного конкурсу на прояв нестандартного мислення і уяви молодих фахівців, що мають професійну підготовку в області «Архітектура, будівництво та геодезія».

image003image005

                         

      Сутність конкурсу полягала в тому, щоб за відведений час (180 хвилин) з підручних регламентованих матеріалів, основними з яких були Spaghetti (до 800 г), клейовий термопістолет, клейові силіконові палички, поліпропіленові муфти та мотузка створити макет мосту відповідно до умов конкурсу, в якому основний акцент відведений на його атрактивність (привабливість).

image007image008

        Другий етап конкурсу полягав у презентації зробленого макет-проєкту перед широкою публікою, а також в подальшій перевірці його на міцність, зануривши на проїждже полотно мосту 18 гир по 500 г, що в цілому дорівнювало 9 кг. В якості організатора і ведучого цього виняткового по його інноваційному духу конкурсу Департамент будівництва будівель і споруд Варненски Свободен Университет «Черноризец Храбър» зумів об'єднати зусилля учнів та студентів для створення унікальної інженерної споруди – моста із Spaghetti.

      Конкурс був відкритий президентом Варненски Свободен Университет «Черноризец Храбър» – проф. д. ик. н. Анна Недялкова, яка побажала успіхів конкурсантам та висловила підтримку з боку керівництва університету в пошуку нових форм і професійного вкладу молодих фахівців. Мости, побудовані учасниками, оцінювалися авторитетним журі. Основними критеріями оцінки мостів були атрактивність і стійкість. Учасниками міжнародного конкурсу були 24 команди студентів із ВНЗ та коледжів архітектури, будівництва та геодезії з міст Софія, Варна, Бургас, Шумен, Кирджалі та Пазарджик (Болгарія) і 4 команди студентів, що представляли ХНУМГ ім. О.М. Бекетова (м. Харків, Україна).

                      

       Від ХНУМГ ім. О.М. Бекетова були представлені наступні чотири команди:

        – команда «А»: студентки групи А-2017-3 Москаленко Діана та Петрова Наталія.

image011

                      

       – команда «Bridge monsters»: студенти групи А-2017-1 Колованов Павло, Мякотіна Єлизавета та Клещевич Валерія.

image013

                         

       – команда «Несломленніе»: студенти групи А-2017-2 Зінченко Антон, Гатіна Ганна та Горячева Ганна.

image015

                             

        – команда «Альфа»: студентка групи А-2017-1 Балабасьова Валентина та студенти групи А-2017-3 Прудка Ельвіра та Горбатих Данило.

image017

                         

      Перше місце в конкурсі студентських проєктів виграла команда «Bridge monsters» з ХНУМГ ім. О. М. Бекетова (м. Харків, Україна). Команді вдалося побудувати найбільш атрактивний міст із спагеті, який завдяки оригінальності свого архітектурно-дизайнерського рішення був обраний тайним голосуванням усіма членами журі та присутніми.

image019

                        

     Також макети мостів студентів нашого університету були додатково відзначені в різних номінаціях.

    – Спеціальні спонсорські відзнаки та подарунки від Media Group Black Sea and Construction Chemistry Bulgaria за кращу пластичну ідею та реалізм отримав макет мосту команди «Несломленніе»;

                         

     Відзнаки та подарунки від головного архітектора міста Варна, голови журі Віктора Бузева отримали: Команда «А» у номінації найкраще «філософське, естетичне та гармонійне рішення»;

image025

                             

       Команда «Альфа» у номінації «найбільш інноваційний, стійкий та креативний міст».

image027

             

     В цілому, участь в такому конкурсі дозволило студентам ХНУМГ ім. О. М. Бекетова ознайомитися з креативними ідеями, розвинути творчі здібності, набути нові знання, навички та досвід в міжнародному співробітництві в сукупності з приємними емоціями. Символічним є те, що міст-переможець, виконаний студентами ХНУМГ ім. О. М. Бекетова командою «Bridge monsters» буде розміщений в експо-холі Варненски Свободен Университет «Черноризец Храбър» для огляду всіма бажаючими протягом року до відкриття наступного конкурсу «Varna Spaghetti Engineering 2019».

       Більш детально з повним оглядом конкурсу можна ознайомитись за електронною адресою: 

      https://www.youtube.com/watch?v=0jvuobnuzXc

           

    ХУДОЖНЯ ВИСТАВКА В АРХАУСІ

      В комплексі архітектурно-художніх майстерень «ARHOUSE» за адресою вул. Макаренка, 33 презентовано персональну художню виставку під назвою «ЧАРІВНІСТЬ ПЕЙЗАЖУ» художника національної спілки художників України, старшого викладача кафедри ОАП Вінтаєва Д.Ю. Запрошуємо студентів, викладачів та усіх бажаючих ознайомитись з художніми роботами тематичного характеру провідного викладача з художнього циклу кафедри ОАПіР факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.

005

010

011

017

018

019

026

 

    

ХУДОЖНЯ ВИСТАВКА В АРХАУСІ

       Кафедрою основ архітектурного проектування  презентовано персональну художню виставку «Творчі сюїти» Ерошкіної Олени Олександрівни! В комплексі архітектурно-художніх майстерень «ARHOUSE» за адресою вул. Макаренка, 33 проведено персональну художню виставку під назвою «Художні сюїти» к. арх., доц. каф. ОАП Ерошкіної О.О. Запрошуємо студентів, викладачів та усіх бажаючих ознайомитись з художніми роботами різного характеру провідного викладача з художнього циклу кафедри ОАП ф-ту Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.

IMG 0206 IMG 0195
IMG 0192 IMG 0194

 

 

 

 ВІДКРИТА ВИСТАВКА ТА ОГОЛОШЕНО КОНКУРС

ДИЗАЙН-ПРОЄКТІВ ДИТЯЧОГО ЦЕНТРУ УНІВЕРСИТЕТУ

В Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відкриється виставка-презентація дизайн-проєктів «Дитячий центр ХНУМГ ім. О. М. Бекетова». Автори дизайн-проєктів – студенти ф.-ту архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Університету (наук. керівн. - ас. кафедри основ архітектурного проєктування та рисунку Л. М. Швець). Їх архітектурно-планувальні та дизайнерські рішення були відзначені дипломами переможців ІХ Регіонального конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді: слобожанський вимір».

Виставка-презентація організована в рамках заходів Гендерного центру Університету з метою реалізації стратегії «Університет, дружній до родини». Запрошуємо студентів, викладачів, співробітників взяти участь в інтерактивному голосуванні з визначення кращого проєкту Дитячого центру Університету. Виставка проходить на першому поверху у червоному холі університету.

9 10
11 12

 

 

 

 


Кафедра у соцмережах:

socsetifacebookinstagram logo vector icon white background 1304128 4555YouTube social white square 2017.svg

osnovnyj maket

   Доєднуйся до нас у Телеграм!

Telegram logo logo oap2

 

   

      Меморандум про співпрацю
          між ХНУМГ імені О.М.
         Бекетова та Українською
          Академією Архітектури

             Корисні посилання:

головний сайт універу

головний сайт факультету

Графік_навчального_процесу.png

Снимок_экрана_2023-12-10_124946.png

Академічна_доброчесність.png

Анкета.jpg

 

     Інші архітектурні кафедри:

 

 

            Розклад дзвінків:

        1 пара: 08.30 – 10.05

        2 пара: 10.15 – 11.50

        3 пара: 12.35 – 14.10

        4 пара: 14.20 – 15.55

        5 пара: 16.05 – 17.40

        6 пара  17.45  19.20

      

      Для використання у навчанні:

Снимок_экрана_2023-12-02_124509.png

Снимок_экрана_2023-12-02_125524.png

Використання VR у архітектурному проєктуванні:

 Снимок_экрана_2023-12-02_133128.png

 

 Використання Revit у архітектурному проєктуванні:

Снимок_экрана_2023-12-09_213645.png

На сайті 13 гостей та 0 користувачів

Breadcrumbs