УЧАСТЬ КАФЕДРИ У ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИХ ЗАХОДАХ

 

 

 

 

 

 

 

 

 Зустріч викладачів кафедр дизайну та образотворчого мистецтва, основ архітектурного проєктування  з батьками майбутніх випускників 11-х класів Харківського художнього ліцею!

IMG 0616

     

      У художньому ліцеї, який було створено у 1992 році на базі харківського художньо-промислового інституту, було організовано зустріч між керівництвом художнього ліцею, батьками майбутніх випускників 11-х класів художнього та естетичного профілю та представниками спеціальностей архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, а саме:

         - завідувач кафедри Дом професор, Оленіна О.Ю.,

         - завідувач кафедри Оап доцент, Вотінов М.А.,

         - професор кафедри Дом Вергунов С.В.,

         - доцент кафедри АБіСтаДАС Смірнова О.В.

 

IMG 0614

      На фото: завідувачі кафедр Дом та Оап ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та керівництво Харківського художнього ліцею.

        Основною метою проведення зустрічі була презентація спеціальності «Архітектура та містобудування» та нових спеціальностей «Дизайн» та «Образотворче мистецтво», відкритих у поточному році у Харківському національному університеті імені О.М. Бекетова.

IMG 0615        

IMG 0618


      Велику зацікавленість серед батьків було виявлено до нових спеціальностей, які дуже розгорнуто презентували зав. каф. Дом проф. Оленіна О.Ю. та професор цієї ж кафедри Вергунов С.В.

IMG 0624

         Основні положення щодо підготовки із спеціальності «Архітектура та містобудування» розкрили завідувач кафедри Оап доцент Вотінов М.А. та доцент випускової кафедри АБіСтаДАС Смірнова О.В.

 

           На факультеті архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва розпочалися заняття в новому році у школі розвитку «Юний архітектор»!!!

          Запрошуємо усіх бажаючих учнів 9-11 класів!

IMG 1145

 

        В рисувальній залі архітектурно-художніх майстерень «ARHOUSE» розпочато новий сезон роботи школи розвитку «Юний архітектор». На першому занятті було проведено майстер-клас з пастельної графіки. В ході заняття майбутні абітурієнти отримали навички виконання графічних робіт сухими сумішами та ознайомились з програмою виконання творчих робіт у весняному семестрі. Старший викладач кафедри Солнцев А. Г. розповів зміст майбутніх занять з циклу рисунок та живопис та ознайомив учнів 9-11 класів з основами художньої композиції.

        Також в підсумку заняття учням 9-11 класу було проведено екскурсію основними майстернями та лабораторіями ARHOUSE. Майбутні абітурієнти виявили великий інтерес та зацікавленість до діяльності школи розвитку «Юний архітектор» та високо оцінили архітектурно-художню базу університету, про що свідчить пропозиція по формуванню додаткової групи учнів.

        Отже кафедра основ архітектурного проєктування і рисунку запрошує усіх бажаючих учнів 9-11 класів відвідати заняття школи розвитку «Юний архітектор», які будуть проводитись по вівторкам з 14.30 до 17.00 години за адресою: вул. Макаренка, 33, рисувальна зала «АRHOUSE», 3-й поверх.

IMG 1153

IMG 1157

IMG 1158 

IMG 1163

IMG 1160

IMG 1148

 


Кафедра ОАП у соцмережах

 index

 index

index 2

 

Головні сторінки

головний сайт універу

головний сайт факультету

изображение viber 2021 03 31 15 34 15

изображение viber 2021 03 31 15 34 20

 

 

 

 

 

 

На сайті 32 гостя та 0 користувачів

Breadcrumbs