Профориентационная работа

Зустріч викладачів кафедр дизайну та образотворчого мистецтва, основ архітектурного проектування з батьками майбутніх випускників 11-х класів Харківського художнього ліцею!

IMG 0616

18.05.2018 у художньому ліцеї, який було створено у 1992 році на базі харківського художньо-промислового інституту, було організовано зустріч між керівництвом художнього ліцею, батьками майбутніх випускників 11-х класів художнього та естетичного профілю та представниками спеціальностей архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, а саме:

 

- завідувач кафедри Дом професор, Оленіна О.Ю.,

- завідувач кафедри Оап доцент, Вотінов М.А.,

- професор кафедри Дом Вергунов С.В.,

- доцент кафедри АБіСтаДАС Смірнова О.В.

IMG 0614

На фото: завідувачі кафедр Дом та Оап ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та керівництво Харківського художнього ліцею.

 

         Основною метою проведення зустрічі була презентація спеціальності «Архітектура та містобудування» та нових спеціальностей «Дизайн» та «Образотворче мистецтво», відкритих у поточному році у Харківському національному університеті імені О.М. Бекетова.

IMG 0615        

IMG 0618


Велику зацікавленість серед батьків було виявлено до нових спеціальностей, які дуже розгорнуто презентували зав. каф. Дом проф. Оленіна О.Ю. та професор цієї ж кафедри Вергунов С.В.

IMG 0624

Основні положення щодо підготовки із спеціальності «Архітектура та містобудування» розкрили завідувач кафедри Оап доцент Вотінов М.А. та доцент випускової кафедри АБіСтаДАС Смірнова О.В.

 

На факультеті Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва розпочалися заняття в новому році у школі розвитку «Юний архітектор».

На факультеті Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва розпочалися заняття в новому році у школі розвитку «Юний архітектор».

Запрошуємо усіх бажаючих учнів 9-11 класів!

IMG 1145

30.01.2017 р. в рисувальній залі архітектурно-художніх майстерень «ARHOUSE» розпочато новий сезон роботи школи розвитку «Юний архітектор».

На першому занятті було проведено майстер-клас з пастельної графіки асистентом кафедри основ архітектурного проектування і рисунку Івановим О.М.

В ході заняття майбутні абітурієнти отримали навички виконання графічних робіт сухими сумішами та ознайомились з програмою виконання творчих робіт у весняному семестрі. Асистент кафедри Солнцев А.Г. розповів зміст майбутніх занять з циклу рисунок та живопис та ознайомив учнів 9-11 класів з основами художньої композиції.

Також в підсумку заняття учням 9-11 класу було проведено екскурсію основними майстернями та лабораторіями ARHOUSE.

Майбутні абітурієнти виявили великий інтерес та зацікавленість до діяльності школи розвитку «Юний архітектор» та високо оцінили архітектурно-художню базу університету, про що свідчить пропозиція по формуванню додаткової групи учнів.

Отже кафедра основ архітектурного проектування і рисунку запрошує усіх бажаючих учнів 9-11 класів відвідати заняття школи розвитку «Юний архітектор», які будуть проводитись по середам з 16.00 до 18.00 години за адресою: вул. Макаренка, 33, рисувальна зала «АRHOUSE», 3-й поверх.

IMG 1153

IMG 1157

IMG 1158 

IMG 1163

IMG 1160

IMG 1148

 


На сайті 64 гостей та користувачі відсутні