Вітаємо студентку 2 курсу факультету АДОМ Шевцову Анастасію з перемогою в II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Вітаємо студентку 2 курсу факультету АДОМ Шевцову Анастасію з перемогою в II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2019/2020 н. р. зі спеціалізацій «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика», який проходив у НТУ «ХПІ».

a1

Галузевій комісії Всеукраїнського конкурсу надійшло 149 студентських наукових робіт 237 студентів-авторів із 37 закладів вищої освіти 14 міст України.

Анастасія отримала диплом ІІІ ступеня за науково-дослідну роботу «Застосування методів світлотіньового моделювання поверхонь обертання складної форми», виконану під керівництвом старшого викладача кафедри основ архітектурного проектування Радченко А. О.

На сайті 57 гостей та 0 користувачів