ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ОСНОВ АРХІТЕКТУРНОГО ПРОЄКТУВАННЯ ФАКУЛЬТЕТУ АРХІТЕКТУРИ ДИЗАЙНУ ТА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ШВЕЦЬ Л. М. ТА КОРОВКІНА Г.А. ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ СТАЖУВАННІ ПРОЄКТУ ERASMUS+ INTERNATIONAL CREDIT MOBILITY (ICM).

1ст.jpg

   

    Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова є партнером Близькосхідного технічного університету (METU) (Анкара, Туреччина) в реалізації міжнародного проєкту ERASMUS+ International Credit Mobility (ICM). У рамках реалізації проєкту 21-25 червня проведене міжнародне онлайн стажування науково-педагогічного персоналу за темою «Цифровізація та світ під час пандемії» (The digital work and the world in the time of pandemic).

2ст.jpg

 

     Викладачі кафедри основ архітектурного проєктування факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Швець Л. М. та Коровкіна Г. А. прийняли участь у цьому стажуванні. Швець Людмила Миколаївна зробила змістовну доповідь та презентацію на тему «Використання дистанційних технологій у навчальному процесі для творчих спеціальностей Харківського національного університету міського господарства імені    О. М. Бекетова» (The use of distance technologies in the educational process for Creative specialties in O. M. Beketov National University of Municipal Economy in  Kharkiv, Ukraine).

3_ст.jpg

 

      На цьому семінарі учасники з різноманітних країн (США, Туреччина, Пакистан, Казахстан, Польща, Білорусія, Малайзія, Албанія, Україна та ін.) ділилися досвідом  роботи в освітньому середовищі у пандемічні часи. Такий обмін думками є дуже цінним та дозволив окреслити, сформувати та вдосконалити методики, які були запроваджені для роботи у часи пандемії Covid-19. На думку учасників такі online зустрічі необхідно проводити як можна частіше для того щоб ділитися саме власним практичним досвідом.

4_ст.jpg

 

 

 30.04.2021 ПРОВЕДЕНО ЩОРІЧНУ СТУДЕНТСЬКУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ "СТАЛИЙ РОЗВИТОК МІСТ" ЗА СЕКЦІЄЮ "АРХІТЕКТУРА, БУДІВНИЦТВО, РЕКОНСТРУКЦІЯ"

           Викладачі кафедри основ архітектурного проєктування спільно із студентами груп А-2019-1 та А-2019-2 провели науково-практичну конференцію "Сталий розвиток міст" за допомогою дистанційної платформи ZOOM. Секція, яку представляла кафедра - "Архітектура, будівництво, реконструкція".  

  

 

 

 

ВИЇЗНИЙ ПРАКТИКУМ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ОСНОВ АРХІТЕКТУРНОГО ПРОЄКТУВАННЯ В БОЛГАРІЮ, М. ВАРНА

 

           Студенти та викладачі факультетів архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва та будівельний здійснили сумісну подорож до Болгарії (м. Варна) з метою проходження практикуму на тему: «Матеріали і технології в будівництві та архітектурі» у Варненському університеті  «Черноризец Храбьр».     

         Під час подорожі студенти та викладачі мали змогу ознайомитись із матеріально-технічною базою університету, відвідати лекції та майстер-класи  провідних педагогів архітектурного факультету, побачити виставку дипломних та курсових проектів студентів-архітекторів та будівельних спеціальностей, а також пройти відповідні тренінги за темою практикуму із отриманням сертифікату Європейського зразка.

 

 

 

        Символічним було те, що під час огляду різноманітних виставкових локацій в Варненському університеті студенти мали змогу побачити свої конкурсні роботи, які перемогли восени у щорічному креативному конкурсі «Varna Spaghetti Engineering».

        Цікаві та пізнавальні лекції від провідних фахівців університету (Assoc. Prof. Eng. Rositsa Petkova-Slipets, PhD (Head of Architecture Faculty), Assoc. Prof. Milena Kichekova, PhD Dipl. Eng. (Head of  Department of Construction Engineering), Arch. Plamen Petrov, PhD) були прочитані для студентів про сучасні тенденції будівництва в Болгарії та світовий досвід використання різноманітних домішок типу полімерів (полімерні оптичні волокна) при виготовлені надстійких та декоративних бетонів, використання вантових конструкцій при будівництві унікальних інженерних споруд.

        Дуже цінним був обмін знаннями між студентами 2-го курсу ХНУМГ ім. О. М. Бекетова та Варненського університету «Чорноризец Храбьр», під час якого студенти виконували різноманітні завдання допомагаючи один одному та вирішуючи їх разом.

 

 

         У вільний час від навчання були проведені екскурсії основними місцевими архітектурними пам’ятками міста, такими як сакральні споруди, поклади римських терм, кам’янистий ліс, пішохідні вулиці з колоритною архітектурою міста та інші.    

 

 

 

 

 

 

          

 

ОТРИМАННЯ ДИПЛОМІВ ТА СЕРТИФІКАТІВ ВИКЛАДАЧАМИ КАФЕДРИ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ СТАЖУВАННЯ ІЗ ОСВОЄННЯ СУЧАСНИХ КОМПЮТЕРНИХ ПРОГРАМ

              Викладачі кафедри основ архітектурного проєктування ст. викл. Мандріченко О. Є. та ст. викл. Солнцев А. Г. пройшли підвищення кваліфікації із освоєння сучасних комп’ютерних програм CAD/CAM та виконали випускну роботу «Використання САПР Autodesk AutoCAD при виконані завдань будівельних креслень» з отриманням відповідних свідоцтв та сертифікатів.

IMG 0409 IMG 0412
IMG 0426  Scan1

 

          У центрі підвищення кваліфікації та індивідуальної післядипломної освіти Харківського Автомобільно-Дорожнього Університету викладачами кафедри були отримані свідоцтва про підвищення кваліфікації згідно затвердженого індивідуального плану з курсу «Інженерна та комп’ютерна графіка» та сертифікати успішного закінчення навчання з курсу «AutoCAD в машинобудівному та будівельному проєктуванні» з вивченням наступних розділів:

          - Основні принципи роботи та налаштування системи.

          - 2D-об’єкти: створення та редагування.

          - 3D-об’єкти: створення, редагування та відображення.

          - Правила оформлення та роздрукування креслеників.

          Для підвищення якості забезпечення навчального процесу з дисциплін циклу «Архітектурне проєктування» та «Інженерна та комп’ютерна графіка» викладачі кафедри основ архітектурного проєктування постійно працюють над оновленням навиків та здібностей з новітніх інформаційних технологій, зокрема сучасного комп’ютерного програмного забезпечення CAD/CAM (проєктування з використанням комп’ютерної технології).

IMG 0413

Scan10001

              

 

            УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

В м. ПРАГА ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

                Викладачі кафедри основ архітектурного проєктування доц. Любченко М. А. та ст. викл. Радченко   А. О. взяли участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти», яка відбулася в Празькому інституті підвищення кваліфікації (Prague Institute for Qualification Enhancement) м. Прага Чеської Республіки.

6

 

2

1

3

4

5

 

      Викладачі кафедри на конференції прийняли участь в обговоренні питань з застосування інноваційних методів та технологій в освіті та проблем і пріоритетів розвитку фундаментальної та прикладної освіти, зробили доповіді та отримали сертифікати учасників конференції. На засіданні кафедри були представлені звіти викладачів з фотоматеріалами та програма і збірник тез доповідей конференції.

7

8

 

 

 


   

        


     


Кафедра ОАП у соцмережах

 index

 index

index 2

 

Головні сторінки

головний сайт універу

головний сайт факультету

изображение viber 2021 03 31 15 34 15

изображение viber 2021 03 31 15 34 20

 

 

 

 

 

 

На сайті 40 гостей та 0 користувачів

Breadcrumbs