Увага! Розпочато процес вільного вибору студентами дисциплін на 2021-2022 навчальний рік!

Пропонуємо Вам з 30 листопада до 13 грудня 2020 року обрати дисципліни з переліку дисциплін вільного вибору.

image001

image002

Студентам першого курсу 2020 року прийому нормативного терміну навчання вибрати дисципліни, які забезпечують соціально-гуманітарну підготовку, що будуть викладатись у третьому та четвертому семестрах (обирається по одній дисципліні). Ознайомитись зі змістом дисциплін, отримати консультацію викладача можна на платформі Moodle на курсі Вільний вибір дисциплін, які забезпечують соціально-гуманітарну підготовку.

Студентам другого курсу 2019 року прийому нормативного терміну навчання та прийому 2020 року першого курсу прискореного терміну навчання вибрати сертифікатну програму (блок з трьох дисциплін). Ознайомитись зі змістом сертифікатних програм, отримати консультацію викладача можна на платформі Moodle на курсі Вільний вибір сертифікатних програм.

З процедурою вибору можна ознайомитись ТУТ.

З переліком академічних груп, яким доступна процедура вибору дисциплін, можна ознайомитись ТУТ. Студент здійснює вибір в особистому кабінеті на порталі http://erp.kname.edu.ua/

Консультацію з технічних питань можна отримати у к. 357 (ак) або за e-mail: nmv.kname.edu.ua

Сформовані віртуальні групи будуть доступні для ознайомлення 20.01.2021 р.

Студенти першого та другого курсів мають можливість реалізувати вибір блоку дисциплін, які забезпечують фахові компетентності, шляхом подання заяви на ім’я директора (декана). Ознайомитись з переліком дисциплін, які забезпечують фахові компетентності, можна на офіційних сайтах випускових кафедр.

На сайті 36 гостей та 0 користувачів