ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Щиро вітаємо Коваленко Катерину, ученицю студії архітектурної майстерності «ARCHI-YES» з перемогою у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Під керівництвом Коровкіної Ганни Аркадіївни, доцента кафедри основ архітектурного проєктування, вона посіла ІІІ місце в секції «Мистецтвознавство» з роботою «Стилистичні особливості архітектурних об'єктів О. М. Бекетова на прикладі особняка по вул. Дарвіна, 13». Робота написана напередодні святкування 160-річчя О. М. Бекетова з повагою та шануванням до видатного харків’янина, талант та наполеглива праця якого значною мірою сформували естетику сучасного архітектурного середовища рідного міста. Така робота, презентована у Малій Академії наук України, має велике значення.

Діяльність МАН України одержала світове визнання - отримала статус Центру наукової освіти II категорії під егідою ЮНЕСКО. МАН — перша і єдина в Україні освітня структура, що має такий престижний статус. Це надає ексклюзивні можливості для сотень тисяч дітей і педагогів, сприяє формуванню позитивного іміджу України на міжнародній арені та розвитку освітньої дипломатії.

Пишаємось талановитими учнями та їх керівниками, бажаємо нових відкриттів і лише перемог!

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!!!

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ІНСТИТУТУ АРХІТЕКТУРИ, ДИЗАЙНУ ТА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

У ОБЛАСНОМУ ФЕСТИВАЛІ МИСТЕЦТВ

«СИМФОНІЯ ФАРБ СЛОБОЖАНЩИНИ»

25-26 вересня на базі комунального закладу «Люботинська спеціалізована мистецька школа-інтернат «ДИВОСВІТ»» Харківської обласної ради відбувся обласний фестиваль мистецтв «Симфонія фарб Слобожанщини». ХНУМГ імені О. М. Бекетова було представлено локацією «Виставка і презентація творчих проєктів студентів, викладачів» кафедр основ архітектурного проєктування, образотворчого мистецтва та дизайну, а також дизайну та інтер’єру. Усього на фестивалі було представлено більш, ніж 30 локацій провідних майстрів-митців Харківщини та України.

Локація інституту АДОМ була насичена експозиційним матеріалом, зокрема усі відвідувачі фестивалю мали змогу ознайомитись із макетами, виконаними студентами-архітекторами 2-го та 3-го курсів, а також з насиченою експозицією студентських робіт підготовки дизайнерів та спеціальності образотворче мистецтво.

Викладачами вищезазначених кафедр було проведено профорієнтаційну роботу та організовані майстер-класи у форматі квест. Керівництвом закладу в особі директорки Волчкової Світлани Іванівни усьому колективу нашого університету було висловлено велику вдячність за участь у обласному фестивалі, а також побажання у подальшій плідній співпраці.

Профорієнтаційна робота кафедри ОАП

Студенти 1 курсу групи А-2020-3 кафедри основ архітектурного проєктування факультету АДОМ Сухіна Т., Зацепа С., Герус А., Тиназли Е., Білецька К., Полещук М. під керівництвом старших викладачів Коровкіної Г.А. та Богданової Л.О. презентували в Харківському науковому ліцеї-інтернаті "Обдарованість" проєкт тіньового навісу на рекреаційній території ліцею. Це практична робота студентів із застосуванням набутих навичок за рік навчання в рамках освітнього процесу. Учні ліцею з великою цікавістю взяли участь в обговоренні кожної з представлених робіт, відзначили оригінальність і креативність запропонованих рішень. Керівництво ліцею в особі директора Поливанного В. С. та Гвоздецької Ю. В. висловили надію на подальшу співпрацю. В рамках проведення в даний час, в умовах дії карантину, заходів з організації занять на свіжому повітрі, подібна пропозиція в проєктуванні має особливу актуальність. Слід також відзначити інтерес учнів ліцею до професій, які пропонує ХНУМГ ім. О. М. Бекетова для майбутніх абітурієнтів.

На сайті 30 гостей та 0 користувачів