Профорієнтаційне співробітництво кафедри

 

 

МАЙСТЕРНЯ БАРВИСТОЇ СПІВПРАЦІ

                Під час святкування студентської масляної на архітектурно-художніх майстернях "ARHOUSE" у рисувальній залі було презентовано локацію «МАЙСТЕРНЯ БАРВИСТОЇ СПІВПРАЦІ»

IMG 0247

                 Кафедрою основ архітектурного проєктування разом із Люботинською спеціалізованою школою-інтернат І-ІІІ ступенів «Дивосвіт» http://lintern.org.ua/maslyana-barvystoyi-spivdruzhnosti/ та Харківським художнім училищем були представлені спільні локації співдружності та співпраці в рамках святкування студентської масляної на архітектурно-художніх майстернях «ARHOUSE». Основними з них були наступні:   

 

  •       Локація «Фотозона барвистої співпраці»:

IMG 0322

          Основою даної фотозони було відтворення колажу найяскравіших фотографічних ілюстрацій на протязі 2х-річної співпраці та проведення взаємних святкових і спортивних заходів на базі архітектурно-художніх майстерень «ARHOUSE» та перспективного планування їхнього розвитку.  

 

  •       Локація «Фейерія кулінарних страв»:

              В даній локації основною метою було представлення загального кулінарного доробку студентів факультету АДОМ та учнів школи-інтернат «Дивосвіт», а також художнього училища з елементами архітектурного мислення та відтворенням найзначніших архітектурних об’єктів у вигляді маслянистого торту. Під час огляду студентських кулінарних шедеврів відвідувачі заходу мали змогу за допомогою різнокольорових барв обрати найбільш естетичне блюдо за їхнім міркуванням. Треба відзначити, що в цій локації найбільше голосів здобули кулінарні блюда студентів кафедри основ архітектурного проєктування та учнів харківського художнього училища. Після співдружньої церемонії обрання найкращого блюда студенти разом з учнями мали змогу пригостити один одного та скоштувати їх.     

IMG 0319

 

IMG 0357

IMG 0284

 

 

  •        Локація «Кольорові млинці» та зона «Коктейль-арту»:

IMG 0257

 

IMG 0295       

 

  •       Локація двох майстер-класів:

               Майстер-клас «Фольклорне малярство», який проводив старший викладач кафедри дизайну та образотворчого мистецтва Іванов О.М. для школярів Люботинської школи-інтернату «Дивосвіт».

IMG 0279

 

IMG 0335

               

               Майстер-клас «Художня рельєфна пластика», який проводили студенти факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Філіпенко О. та Рева Ю.

IMG 0277

 

IMG 0341

 

  •       Виставка учнівських робіт школи розвитку «Юний архітектор»:

IMG 0288

            

             У кінці заходу усіма присутніми даних локацій були зроблені фото на пам'ять на фоні колажу «Майстерня барвистої співпраці» та висловлені найгарніші відгуки з приводу проведення студентської маслянної на архітектурно-художніх майстернях «ARHOUSE». Так, зокрема учнями та керівництвом Харківського художнього училища та Люботинської спеціалізованої школи-інтернат «Дивосвіт» було висловлено значну подяку керівництву та викладачам університету ХНУМГ імені О.М. Бекетова у проведені даного заходу, а також проявлено велику зацікавленість та бажання прийняти участь у наступних роках із відтворенням подібних локації типу «Місто-Дивосвіт» та численими пропозиціями.

            Отже, в результаті проведення студентської масляної кафедра основ архітектурного проєктування на чолі із к. арх., доц. Вотіновим М.А. виражає велику вдячність у спільній організації та відтворені локацій «Майстерня барвистої співпраці» студентам-архітекторам 2-го курсу та гостям заходу, а саме учням Люботинської спеціалізованої школи-інтернату «Дивосвіт», зокрема директору Волчковій С. І. та учням Харківського художнього училища, зокрема директору Савченко К. Ю., а також викладачам кафедри основ архітектурного проєктування ст. викл. Солнцеву А.Г., ст. викл. кафедри дизайну та образотворчого мистецтва Іванову О. М. та к. арх., доц. каф. архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища Смірновій О. В.      

 IMG 0266

 

27972640 176699289724297 8328063067096103034 n

 

IMG 0281

 

 

 

 

ВІЗИТ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ОСНОВ АРХІТЕКТУРНОГО ПРОЄКТУВАННЯ У м. ЛЮБОТИН ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДО ШКОЛИ-ІНТЕРНАТ "ДИВОСВІТ"


               В рамках договору про взаємну співпрацю викладачі кафедри основ архітектурного проєктування разом із студентами відвідали комунальний заклад «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Дивосвіт»» Харківської обласної ради.

IMG 0211

              Під час поїздки відбулось спілкування викладачів кафедри з учнями 11-го класу школи-інтернат для обдарованих дітей художнього профілю, зокрема завідувач кафедри доц. Вотінов М.А. доповів майбутнім випускникам про архітектурну та художню підготовку в нашому університеті, унікальність архітектурно-художніх майстерень «ARHOUSE» та надав корисну інформацію з відповідями на запитання.

              Наступним кроком було проведення майстер-класу з рельєфної художньої пластики студентами ф-ту АДОМ Філіпенко О. та     Ревою Ю. під керівництвом старшого викладача кафедри Солнцева А.Г.

 IMG 0178

 

IMG 0180

 

               Сам майстер-клас дуже зацікавив учнів 10-11 класів, їх педагогів та керівництво школи:

IMG 0192

 

IMG 0205

              

            У підсумку зустрічі було зроблено колективне фото з учнями 11 класу та керівництвом школи, а також за попередньою домовленістю змонтовано та розміщено персональну художню виставку студентів ф-ту АДОМ Філіпенко О. та Реви Ю. у арт-галереї школи-інтернату «Дивосвіт».

IMG 0216

               На фото: директор Люботинської спеціалізованої школи-інтернат Волчкова С.І.

 

 

IMG 0218

                  На фото: адміністрація Люботинської спеціалізованої школи-інтернат Волчкова С.І., зав. каф. ОАП, доц. Вотінов М. А. та студенти ф-та АДОМ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Філіпенко О. та Рева Ю. 

 

 

 IMG 0231

 

                Для подальших кроків співпраці було досягнуто із керівництвом школи наступне:

                - у перспективі відкрити філіал кафедри основ архітектурного проектування на базі Люботинської спеціалізованої школи-інтернат «Дивосвіт» як опорної у Харківській області;

                  - інформувати щодо правил вступної кампанії учнів 11-го класу до ХНУМГ ім. О.М. Бекетова на профільні спеціальності, зокрема: образотворче мистецтво, дизайн, архітектура та містобудування;

              - проводити виїзні практики, інтегровані пленери на базах спеціалізованої школи-інтернату для обдарованих дітей «Дивосвіт» та архітектурно-художніх майстерень «ARHOUSE»;

            - сприяти у проведені виїзних виставок, майстер-класів, показових захистів курсових проєктів студентами та викладачами університету;

                - проводити сумісні культурно-просвітницькі, мистецькі та святкові заходи;

                - взаємно висвітлювати події співпраці на сайтах кафедри та школи-інтернату.           

http://lintern.org.ua/v-ramkah-spivpratsi-08-02-2018-vidbuvsya-majster-klas-vid-pedagogiv-ta-studentiv-harkivskogo-natsionalnogo-universytetu-miskogo-gospodarstva-imeni-o-m-beketova/

 

 

Нагадаємо, що учні Люботинської школи-інтернат «Дивосвіт»

є постійними відвідувачами школи розвитку «Юний архітектор»,

заняття в якій проводяться на архітектурно-художніх майстернях «ARHOUSE»

кожного вівторка о 14.30, аудиторія "Рисувальна зала", 3 поверх

 

 

ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ! 


Кафедра ОАП у соцмережах

 index

 index

index 2

 

Головні сторінки

головний сайт універу

головний сайт факультету

изображение viber 2021 03 31 15 34 15

изображение viber 2021 03 31 15 34 20

 

 

 

 

 

 

На сайті 49 гостей та 0 користувачів

Breadcrumbs