ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ДРУГОГО КУРСУ!

(ГРУПИ НАВЧАННЯ А-2019-1, А-2019-2, А-2019-4р)

З метою покращення освітньої діяльності за спеціальністю 191- Архітектура та містобудування на першому (бакалаврському) рівні після завершення першого семестру 2020/2021 року навчання просимо Вас пройти анкетування та висловити свою думку з приводу актуальних питань. Для проходження анкетування необхідно натиснути напис з відповідним активним посиланням.

ЗАГАЛЬНОУНІВЕРСИТЕТСЬКЕ АНОНІМНЕ АНКЕТУВАННЯ:

АНКЕТУВАННЯ, ЯКЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА КАФЕДРІ ОСНОВ АРХІТЕКТУРНОГО ПРОЄКТУВАННЯ:

1)  Пропонуємо заповнити анкету висловлення думки студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти щодо обізнаності з академічною доброчесністю на кафедрі основ архітектурного проєктування:

АНКЕТА ОПИТУВАННЯ ЩОДО ОБІЗНАНОСТІ СТУДЕНТІВ З  АКАДЕМІЧНОЮ ДОБРОЧЕСНІСТЮ

2) Пропонуємо заповнити анкету висловлення думки студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти щодо освітньо-професійної програми «Архітектура», за якою здійснюється навчання на кафедрі основ архітектурного проєктування:

АНКЕТА ОПИТУВАННЯ ЩОДО ВДОСКОНАЛЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ НА ПЕРШОМУ (БАКАЛАВРСЬКОМУ) РІВНІ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 191- АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ

3) Пропонуємо заповнити анкети висловлення думки студентів першого (бакалаврського) рівня щодо освітніх компонентів освітньою-професійної програми «Архітектура», за якими здійснюється навчання на кафедрі основ архітектурного проєктування на другому курсі:

ОСВІТНІЙ КОМПОНЕНТ "АРХІТЕКТУРНЕ ПРОЄКТУВАННЯ: ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК"

ОСВІТНІЙ КОМПОНЕНТ "АРХІТЕКТУРНЕ ПРОЄКТУВАННЯ: МАКЕТ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ"

4) Пропонуємо заповнити анкети висловлення студентської думки щодо навчальної діяльності викладачів кафедри основ архітектурного проєктування, що здійснюють освітню діяльність на першому курсі за освітнью-професійною програмою «Архітектура»:

професор Лусь В.І.

доцент Вотінов М.А.

старший викладач Солнцев А.Г.

старший викладач Мандріченко О.Є.

ДЯКУЄМО ЗА ОТРИМАНУ ІНФОРМАЦІЮ!!!

Сейчас на сайте 70 гостей и нет пользователей