Шановні відвідувачі! / Dear visitors!

За посиланням можна ознайомитись з робочими програмами освітніх компонентів освітньо-професійної програми зі спеціальності 191 - Архітектура та містобудування, які викладаються на кафедрі основ архітектурного проєктування.

By the link you can get acquainted with the working programs of the educational components of the educational-professional program in the specialty 191 - Architecture and Urban Planning, which are taught at the Department of Fundamentals of Architectural Design

РПНД 1-го курсу навчання / RPND 1st year of study :

1. Історія архітектури, містобудування, мистецтв та дизайну (укр)

2. Історія архітектури, містобудування, мистецтв та дизайну (eng)

3. Архітектурна композиція (укр)

4. Архітектурна композиція (eng)

5. Архітектурне проєктування (укр)

6. Архітектурне проєктування (eng)

7. Нарисна геометрія та архітектурна графіка (укр)

9. Нарисна геометрія та архітектурна графіка (eng)

10. Навчальна практика (укр)

11. Навчальна практика (eng)

РПНД 2 курсу навчання / RPND 2nd year of study :

1. Архітектурне проєктування: Індивідуальний житловий будинок (укр)

2. Архітектурне проєктування: Індивідуальний житловий будинок (eng)

3. Архітектурне проєктування: Макет індивідуального житлового будинку (укр)

4. Архітектурне проєктування: Макет індивідуального житлового будинку (eng)

5. Архітектурне проєктування: Кафе на 75 - 100 місць (укр)

6. Архітектурне проєктування: Кафе на 75 - 100 місць (eng)

7. Архітектурне проєктування: Наземний гараж для легкових автомобілів на 150 машино-місць (укр)

8. Архітектурне проєктування: Наземний гараж для легкових автомобілів на 150 машино-місць (eng)

Шановні здобувачі вищої освіти, роботодавці та стейкхолдери! Усі побажання, зауваження та рекомендації щодо змісту та наповнення робочих програм освітніх компонентів освітньо-професійної програми та навчального плану просимо надсилати на електронну адресу Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Dear higher education seekers, employers and stakeholders! All wishes, remarks and recommendations on the content and content of the working programs of the educational components of the educational-professional program and curriculum, please send to the e-mail address Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Дякуємо за надані пропозиції!

Thank you for your suggestions!

Сейчас на сайте 89 гостей и нет пользователей