Перемога та участь в ІІ турі Всеукраїнської студентської Олімпіади з нарисної геометрії та геометричного моделювання на ПЕОМ

4-7 квітня 2018 року студенти факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Первих Валентин Сергійович та Коваль Ілля Сергійович прийняли участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіаді з нарисної геометрії та геометричного моделювання на ПЕОМ, що проходила на базі Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ»

80

81

За результатами участі в олімпіаді в секції з нарисної геометрії студент другого курсу Первих Валентин під керівництвом доцента кафедри Основ архітектурного проектування Любченко Марії Анатоліївни зайняв призове 3 місце та отримав диплом ІІІ ступеня. Студент Коваль Ілля Сергійович в секції з геометричного моделювання на ПЕОМ під керівництвом старшого викладача кафедри Основ архітектурного проектування Демиденко Тетяни Павлівни отримав грамоту за активну участь у другому етапі олімпіади.

82

83

84

85

Любченко М. А. та Демиденко Т. П. отримали подяку за участь в роботі галузевих конкурсних комісій з нарисної геометрії та геометричного моделювання на ПЕОМ.

Вітаємо переможця олімпіади!

Сейчас 303 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте