16 листопада 2016 року – проведено відкрите практичне заняття ас. каф. ОАПіР Солнцева А.Г.

16 листопада 2016 року в архітектурно-художніх майстернях «ARHOUSE» для студентів-архітекторів в групі АрхБС-2015-3 ас. каф. ОАПіР Солнцевим А.Г. було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Архітектурне проектування» на тему: «Компонування та оформлення проекту індивідуального житлового будинку».

IMG 1040

В процесі захоплюючої дискусії з аудиторією ас. Солнцев А.Г. детально розкрив основні аспекти щодо компонування та оформлення курсового проекту «Індивідуальний малоповерховий житловий будинок» з використанням комп’ютерних програм. В якості наочного матеріалу були використані проекти студентів 2-го курсу минулих років.

IMG 1041

В цілому за відгуками студентів групи АрхБС-2015-3 та присутніх викладачів, а також представників сектору якості освіти ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відкрите заняття було проведено на високому професійному рівні із активним залученням студентів у дискусію.

IMG 1044

Сейчас 255 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте