Кафедра основ архітектурного проектування і рисунку щиро ВІТАЄ З ЮВІЛЕЄМ заслуженого діяча мистецтв України ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЄВИЧА РІДНОГО!

zzz1

16.09.2016 на базі архітектурно-художніх майстерень «ARHOUSE» відбулись урочисті заходи, присвяченні до дня ювілею видатного скульптора, почесного професора університету Олександра Миколайовича Рідного.

Окрім привітань від першого проректора університету, поважних гостей, студентів та викладачів, О. М. Рідному було присвоєно звання «Почесного професора ХНУМГ ім. О.М. Бекетова»

zzz1a

Колектив кафедри поздоровляє з цією подією О.М. Рідного та бажає подальшого творчого натхнення та успіхів у відданій справі.

Працю собі не легку Ви обрали
Вона потребує, сил та тривог,
Але Ви ніколи не шкодували
Бо праця це доля яку Вам дав Бог.
Радієм за Вас ми, зате що Ви з нами,
За долю щасливу, за вдачу просту.
Хай доля зорями розсиплеться на небі,
І щастя місяцем освітлює в потребі,
Нехай курличуть в небі журавлі –
Вас  Олександре  Миколайовичу вітають всі!

zzz1d
    zzz1v