РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ АРХІТЕКТУРНОГО РИСУНКУ «КАР 2015»

Вітаємо студентів архітекторів які успішно представили творчі роботи на конкурс «КАР 2015» в МЕЖАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «АРХІТЕКТУРНИЙ РИСУНОК У КОНТЕКСТІ АРХІТЕКТУРНОЇ ОСВІТИ». На цьому конкурсі студенти отримали наступні нагороди в таких номінаціях:

«Рисунок з натури»:

1 місце отримали: А. Шевченко 3 курс, П. Таміліна 2 курс, А. Сергєєва 5 курс, В. Романов 3 курс, В. Пономаренко           4 курс, Н. Пелих 5 курс, О. Ковальова 6 курс, Д. Приступа 4 курс , А. Дрозвова 3 курс, С. Донська 6 курс, К. Ворона 2 курс, В. Варавіна 3 курс, І. Афанасьєва 5 курс під керівництвом доц. кафедри ОАПіР Вінтаєвой Н.С.

2 місце отримали : Дар’я Гончарова2 курс, ;Е. Ерьомко4 курс, , С. Жагрін 2 курс, О. Зинчук 4 курс, К. Колесник 4 курс,Н. Мартинко 3 курс,В. Сисоєва 5 курс, І. Цибулько 3 курс, під керівництвом доц. кафедри ОАПіР Вінтаєвой Н.С.

«Архітектурна фантазія»

2 місце отримали :П. Кіпер 4 курс, Є. Герасименко 4 курс- , під керівництвом доц. кафедри ОАПіР Манохіна В.П.         Ю. Жуковська 4 курс - , під керівництвом доц. кафедри ОАПіР Мирончика П.В.

Сейчас 285 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте