Відкритті та показові заняття

Проведено відкрите заняття доцента кафедри Любченко М.А.

23 лютого 2021 року доцентом кафедри Любченко М. А. було проведено відкрите практичне заняття в групі А 2020-2 з дисципліни «Архітектурне проєктування». Тема практичного заняття «Визначення пропорцій будівлі та масштабу зображення».

Навчальна мета заняття полягала у застосуванні на практиці прийомів масштабування та побудови пропорційних зображень головних елементів та деталей пам’ятки архітектури. А також, розвинути у студентів навички щодо аналізу об’ємно-композиційних характеристик пам’яток архітектури з застосуванням різних методів.

На занятті були присутні викладачі кафедри ОАП: Коровкіна Г. А., Мандріченко О. Є., Радченко А. О. та кафедри АБіСтаДАС: Божинський Б. І., Смірнова О. В. Явка студентів висока.

Проведено відкрите лекційне заняття доцента кафедри Усачової О. Ю. за допомогою засобів дистанційної комунікації Microsoft Teams, дисципліна "Нарисна геометрія та архітектурна графіка"

Матеріли лекції за посиланням:

Проведено відкрите заняття старшого викладача кафедри Радченко А.О.

В аудиторії 509 (корпус бмк) для студентів-архітекторів 1-го курсу старшим викладачем кафедри основ архітектурного проєктування Радченко А.О. було проведено відкрите заняття з дисципліни «Нарисна геометрія та архітектурна графіка» на тему: «Креслення розрізів та фасадів будівель».

IMG 0006 1

Метою даного заняття було надати студентам уявлення про розрізи та фасади будівель та навчити виконувати архітектурні розрізи, будувати розріз по сходам, викреслювати фасади будівель згідно вимог норм та державних стандартів.

IMG 0005

В підсумку відкритого заняття студентами-архітекторами було засвоєно наступні компетенції:

• - Вміти читати та будувати різноманітні розрізи та фасади будівель, а також їх фрагменти;

- Вірно виконувати індивідуальне графічне завдання по темі «Архітектурно-будівельне креслення будівлі».

IMG 0003 1

Проведено відкрите практичне заняття ас. каф. ОАП Солнцева А.Г.

В архітектурно-художніх майстернях «ARHOUSE» для студентів-архітекторів каф. ОАП Солнцевим А.Г. було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Архітектурне проєктування» на тему: «Компонування та оформлення проєкту індивідуального житлового будинку».

IMG 1040

В процесі захоплюючої дискусії з аудиторією ас. Солнцев А.Г. детально розкрив основні аспекти щодо компонування та оформлення курсового проєкту «Індивідуальний житловий будинок» з використанням комп’ютерних програм. В якості наочного матеріалу були використані проєкти студентів 2-го курсу минулих років.

IMG 1041

В цілому за відгуками студентів та присутніх викладачів, а також представників сектору якості освіти ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відкрите заняття було проведено на високому професійному рівні із активним залученням студентів у дискусію.

IMG 1044

Сейчас на сайте 81 гость и нет пользователей