Профорієнтаційне співробітництво кафедри

 

 

МАЙСТЕРНЯ БАРВИСТОЇ СПІВПРАЦІ

                Під час святкування студентської масляної на архітектурно-художніх майстернях "ARHOUSE" у рисувальній залі було презентовано локацію «МАЙСТЕРНЯ БАРВИСТОЇ СПІВПРАЦІ»

IMG 0247

                 Кафедрою основ архітектурного проєктування разом із Люботинською спеціалізованою школою-інтернат І-ІІІ ступенів «Дивосвіт» http://lintern.org.ua/maslyana-barvystoyi-spivdruzhnosti/ та Харківським художнім училищем були представлені спільні локації співдружності та співпраці в рамках святкування студентської масляної на архітектурно-художніх майстернях «ARHOUSE». Основними з них були наступні:   

 

  •       Локація «Фотозона барвистої співпраці»:

IMG 0322

          Основою даної фотозони було відтворення колажу найяскравіших фотографічних ілюстрацій на протязі 2х-річної співпраці та проведення взаємних святкових і спортивних заходів на базі архітектурно-художніх майстерень «ARHOUSE» та перспективного планування їхнього розвитку.  

 

  •       Локація «Фейерія кулінарних страв»:

              В даній локації основною метою було представлення загального кулінарного доробку студентів факультету АДОМ та учнів школи-інтернат «Дивосвіт», а також художнього училища з елементами архітектурного мислення та відтворенням найзначніших архітектурних об’єктів у вигляді маслянистого торту. Під час огляду студентських кулінарних шедеврів відвідувачі заходу мали змогу за допомогою різнокольорових барв обрати найбільш естетичне блюдо за їхнім міркуванням. Треба відзначити, що в цій локації найбільше голосів здобули кулінарні блюда студентів кафедри основ архітектурного проєктування та учнів харківського художнього училища. Після співдружньої церемонії обрання найкращого блюда студенти разом з учнями мали змогу пригостити один одного та скоштувати їх.     

IMG 0319

 

IMG 0357

IMG 0284

 

 

  •        Локація «Кольорові млинці» та зона «Коктейль-арту»:

IMG 0257

 

IMG 0295       

 

  •       Локація двох майстер-класів:

               Майстер-клас «Фольклорне малярство», який проводив старший викладач кафедри дизайну та образотворчого мистецтва Іванов О.М. для школярів Люботинської школи-інтернату «Дивосвіт».

IMG 0279

 

IMG 0335

               

               Майстер-клас «Художня рельєфна пластика», який проводили студенти факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Філіпенко О. та Рева Ю.

IMG 0277

 

IMG 0341

 

  •       Виставка учнівських робіт школи розвитку «Юний архітектор»:

IMG 0288

            

             У кінці заходу усіма присутніми даних локацій були зроблені фото на пам'ять на фоні колажу «Майстерня барвистої співпраці» та висловлені найгарніші відгуки з приводу проведення студентської маслянної на архітектурно-художніх майстернях «ARHOUSE». Так, зокрема учнями та керівництвом Харківського художнього училища та Люботинської спеціалізованої школи-інтернат «Дивосвіт» було висловлено значну подяку керівництву та викладачам університету ХНУМГ імені О.М. Бекетова у проведені даного заходу, а також проявлено велику зацікавленість та бажання прийняти участь у наступних роках із відтворенням подібних локації типу «Місто-Дивосвіт» та численими пропозиціями.

            Отже, в результаті проведення студентської масляної кафедра основ архітектурного проєктування на чолі із к. арх., доц. Вотіновим М.А. виражає велику вдячність у спільній організації та відтворені локацій «Майстерня барвистої співпраці» студентам-архітекторам 2-го курсу та гостям заходу, а саме учням Люботинської спеціалізованої школи-інтернату «Дивосвіт», зокрема директору Волчковій С. І. та учням Харківського художнього училища, зокрема директору Савченко К. Ю., а також викладачам кафедри основ архітектурного проєктування ст. викл. Солнцеву А.Г., ст. викл. кафедри дизайну та образотворчого мистецтва Іванову О. М. та к. арх., доц. каф. архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища Смірновій О. В.      

 IMG 0266

 

27972640 176699289724297 8328063067096103034 n

 

IMG 0281

 

 

 

 

ВІЗИТ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ОСНОВ АРХІТЕКТУРНОГО ПРОЄКТУВАННЯ У м. ЛЮБОТИН ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДО ШКОЛИ-ІНТЕРНАТ "ДИВОСВІТ"


               В рамках договору про взаємну співпрацю викладачі кафедри основ архітектурного проєктування разом із студентами відвідали комунальний заклад «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Дивосвіт»» Харківської обласної ради.

IMG 0211

              Під час поїздки відбулось спілкування викладачів кафедри з учнями 11-го класу школи-інтернат для обдарованих дітей художнього профілю, зокрема завідувач кафедри доц. Вотінов М.А. доповів майбутнім випускникам про архітектурну та художню підготовку в нашому університеті, унікальність архітектурно-художніх майстерень «ARHOUSE» та надав корисну інформацію з відповідями на запитання.

              Наступним кроком було проведення майстер-класу з рельєфної художньої пластики студентами ф-ту АДОМ Філіпенко О. та     Ревою Ю. під керівництвом старшого викладача кафедри Солнцева А.Г.

 IMG 0178

 

IMG 0180

 

               Сам майстер-клас дуже зацікавив учнів 10-11 класів, їх педагогів та керівництво школи:

IMG 0192

 

IMG 0205

              

            У підсумку зустрічі було зроблено колективне фото з учнями 11 класу та керівництвом школи, а також за попередньою домовленістю змонтовано та розміщено персональну художню виставку студентів ф-ту АДОМ Філіпенко О. та Реви Ю. у арт-галереї школи-інтернату «Дивосвіт».

IMG 0216

               На фото: директор Люботинської спеціалізованої школи-інтернат Волчкова С.І.

 

 

IMG 0218

                  На фото: адміністрація Люботинської спеціалізованої школи-інтернат Волчкова С.І., зав. каф. ОАП, доц. Вотінов М. А. та студенти ф-та АДОМ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Філіпенко О. та Рева Ю. 

 

 

 IMG 0231

 

                Для подальших кроків співпраці було досягнуто із керівництвом школи наступне:

                - у перспективі відкрити філіал кафедри основ архітектурного проектування на базі Люботинської спеціалізованої школи-інтернат «Дивосвіт» як опорної у Харківській області;

                  - інформувати щодо правил вступної кампанії учнів 11-го класу до ХНУМГ ім. О.М. Бекетова на профільні спеціальності, зокрема: образотворче мистецтво, дизайн, архітектура та містобудування;

              - проводити виїзні практики, інтегровані пленери на базах спеціалізованої школи-інтернату для обдарованих дітей «Дивосвіт» та архітектурно-художніх майстерень «ARHOUSE»;

            - сприяти у проведені виїзних виставок, майстер-класів, показових захистів курсових проєктів студентами та викладачами університету;

                - проводити сумісні культурно-просвітницькі, мистецькі та святкові заходи;

                - взаємно висвітлювати події співпраці на сайтах кафедри та школи-інтернату.           

http://lintern.org.ua/v-ramkah-spivpratsi-08-02-2018-vidbuvsya-majster-klas-vid-pedagogiv-ta-studentiv-harkivskogo-natsionalnogo-universytetu-miskogo-gospodarstva-imeni-o-m-beketova/

 

 

Нагадаємо, що учні Люботинської школи-інтернат «Дивосвіт»

є постійними відвідувачами школи розвитку «Юний архітектор»,

заняття в якій проводяться на архітектурно-художніх майстернях «ARHOUSE»

кожного вівторка о 14.30, аудиторія "Рисувальна зала", 3 поверх

 

 

ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ! 


Кафедра ОАП у соцмережах

 index

 index

index 2

 

Головні сторінки

головний сайт універу

головний сайт факультету

изображение viber 2021 03 31 15 34 15

изображение viber 2021 03 31 15 34 20

 

 

 

 

 

 

We have 36 guests and no members online

Breadcrumbs