Конференции

 

 


КАФЕДРА ОСНОВ АРХІТЕКТУРНОГО ПРОЕКТУВАННЯ І РИСУНКУ    Ф-ТУ АДОМ вдруге поспіль прийняла участь у міжнародній науковій конференції «Kulturowa i cywilizacyjna tożsamość Polaków – przyroda w kreacjach: artystycznych, naukowych, turystycznych, prozdrowotnych i technicznych» (Культурно-цивілізаційна ідентичність поляків - природа у творчості: художня, наукова, туризм, охорона здоров'я) в м. Спале, Польща.   

        

 image1 image
 image2 image3


         14.09.-18.09.2015 року к. арх., доц. каф. Основ архітектурного проектування і рисунку Мироненко О.В. прийняв участь у III міжнародній науковій конференції в м. Спале (Польща) з темою доповіді «Pozytywny wpływ architektury krajobrazu w mieście» (Позитивний вплив ландшафтного дизайну в місті).   

        

         Програма конференції включала в себе доповіді в вигляді презентацій викладачів провідних ВНЗ Євросоюзу. В перший день відбулось урочисте відкриття конференції, реєстрація учасників та організовано екскурсію визначних місць м. Спале. Другого дня відбулося заслуховування доповідей з широким обговоренням кожної, закриття конференції та підведення підсумків з урочистою вдячністю за участь.               

         Нагадуємо, що в минулому році доцент кафедри Основ архітектурного проектування і рисунку к. арх. Мироненко О. В. прийняв участь у ІІ щорічній міжнародній науковій конференції, котра проходила 22-23 вересня в м. Спала (Польща) під патронатом президента республіки Польща Броніслава Коморовського, приурочена до 25-річчя незалежності.

         За час відряджень на наукові конференції к. арх. Мироненко О.В. до    м. Спале (Польща) кафедрою ОАПіР досягнуто попередні домовленості з Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu (Університет природничих наук в Любліні, факультет садівництва і ландшафтної архітектури) про обмін студентів на практиці влітку та відвідування провідними викладачами університету з обов’язковим читанням лекцій для студентів-архітекторів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.   

 

 


Сейчас 22 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте