Состав кафедры

 

6

Вотинов Максим Алекович

заведующий кафедрой,

доцент, кандидат архитектуры

 

 5

Богданова Лариса Олеговна

заместитель заведующего кафедрой,

старший преподаватель
   
Lus Лусь Владимир Иванович
кандидат технических наук,
профессор
   
 3

Усачева Елена Юриевна

доцент, кандидат архитектуры,

заместитель декана по учебной работе

   
1

Мироненко Олег Викторович

доцент,

кандидат архитектуры

 

 

105983

Рідний Олександр Миколайович

 скульптор, заслужений діяч мистецтв України,

член ХО Національної спілки художників України (ХО НСХУ),

заступник голови правління ХО НСХУ,

почесний громадянин міста Харкова,

неодноразово удостоєний звання «Кращий скульптор року»,

«Кращий проект року» (рейтинг Асоціації арт-галерей України),

нагороджений орденом “За заслуги” III ступеня,

за сумісництвом доцент кафедри

 

1aa

 Винтаева Наталья Сергеевна

художник, доцент

 

8

Манохин Владимир Петрович             

художник, доцент

 

2

Мирончик Петр Викторович

художник, доцент

   
DSC 0348 Ерошкина Елена Александровна
кандидат архитектуры,
доцент

 

 

 lubchenko

 Любченко Мария Анатольевна
кандидат технических наук
доцент

   
 DSC 0606a

 Коровкина Анна Аркадьевна

старший преподаватель

 

 

 WP 20141009 013a  Винтаев Дмитрий Юрьевич

старший преподаватель

 

   
radchenko Радченко Алла Александровна
старший преподаватель
   
 demidenko Демиденко Татьяна Павловна
старший преподаватель
   
 uVIDwGwB k8

 Іванов Олександр Миколайович

 художник, архітектор,

нагороджений у 2014 році медаллю за заслуги у культурі та мистецтві,

член міжнародного художнього фонду,

асистент кафедри

 
DSC 0579a Швец Людмила Николаевна

ассистент

   
art1

Солнцев Артем Геннадиевич

ассистент

   
 pWyjvTuj9a4

Найдьонова Вікторія Євгеніївна

 старший лаборант, аспірант кафедри МГФтаІГ

 

   
shwydkiy Швыдкий Сергей Николаевич
инженер ІІ категории
 
svetlichnaya Светличная Екатерина Дмитривна
инженер

Сейчас 3 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте